Problem z obrazem w Zorin OS 16

Szanowni Użytkownicy!

Przychodzę z zapytaniem ponieważ od czasu instalacji na nowo dystrybucji zorin os 16.2 dalej ten sam problem występuje lub nie taka konfiguracja jaka powinna być chodzi oto że po przestawieniu opcji w aplikacji nvidia " NVIDIA ( Performance Mode )obraz wygląda przeważnie w serwisie youtube jakby miał wyłączoną opcję sychronizacji pionową w grze ( rwie obraz po prostu w materiale video jak i pewnie jak dostrzegam po przewijaniu skrolem przeglądarke ) a jeżeli przestawie z powrotem Nvidia On-Demand to jakby obraz miał 30 fps... i widać to okiem nie taka jest płyność jak w windowsie i nie ma takich problemów o co chodzi z tym czy tak powinno być czy jak ? opcja Intel ( Power Saving Mode ) jest wygaśnieta a mam drugą kartę graficzną ( nvidia i intel zintegrowana więc też nie wiem o co chodzi ) jak miałem wersje zorin os 16.01 to w grach ten sam problem był ale rozumiem że coś takiego może być ale na pulpicie i jak się przegląda przeglądarkę ? :(( proszę o wsparcie mnie w tej trudnej sytuacji technicznej...

z poważaniem!

Can you tell us about your hardware. cpu, RAM etc.
Which NVIDIA card do you have?

Spróbuj zaktualizować/ponownie zainstalować/zainstalować inną wersję sterownika NVIDIA

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.