Instalacja zorina za maly dysk na system

Witam. Mam takie pytanie ponieważ posiadam mały dysk ssd i dzieliłem go z windowsem. Natomiast Teraz chcem calkowicie przejsc na zorina i jak to zrobic aby po wykorzystaniu np. 80 procent dysku ssd dalsze aplikacje instalowalo na dysku hdd lub abym mial wybor gdzie bedzie instalowac. dysk ssd 240 gb dysk hdd 1 t(1000 gb) Zawsze instalowalem linuksy tak (/ system) home . czy moge stworzyc np. 2 partycje systemowe na ssd i na hdd i do tego home na dane???

Google translation from original Polish:
Hello. I have this question because I have a small ssd and shared it with windows. Now, however, I want to completely switch to zorin and how to do it so that after using eg 80 percent of the ssd drive, further applications will be installed on the hdd or that I will have a choice where to install. 240 gb ssd drive 1t hdd (1000 gb) I have always installed linux like this (/ system) home. can I create, for example, 2 system partitions for ssd and hdd and also home for data ???

@Ogrodnik. Hi and welcome to the Forum. I am afraid most posts on here are English language but maybe Google Translate can be used if you do not feel able to use English instead of your country language.

As for installation and partions on 2 physial drives, you may find this some help (but is in English):

@Ogrodnik. Cześć i witam na forum. Obawiam się, że większość postów tutaj jest w języku angielskim, ale może można użyć Tłumacza Google, jeśli nie czujesz się w stanie używać angielskiego zamiast języka swojego kraju.

Jeśli chodzi o instalację i partycje na 2 dyskach fizycznych, możesz znaleźć pomoc (ale jest w języku angielskim):

Dziekuje za pomoc juz sobie poradzilem. Teraz mam dylemat z gra dla corki genshin wine nie dziala jakis blad wyskakuje